نظرسنجی

کدام بخش بهتر است؟
 

فهرست سایت

دانلود
نرم افزار آموزشی
نرم افزار فایروال
نرم افزار آنتی ویروس
نرم افزار امنیتی
نرم افزار دیکشنری
نرم افزار فشرده ساز
نرم افزار مالتی مدیا
نرم افزار اینترنت
نرم افزار گرافیکی
نرم افزار فلش
نرم افزار کاربردی
نرم افزار پشتیبان گیری
نرم افزار بازیابی اطلاعات
نرم افزار مدیریت شبکه
نرم افزار مدیریت دانلود
نرم افزار مدیریت دسکتاپ
نرم افزار دیسک نوری
نرم افزار طراحی وب
نرم افزار برنامه نویسی
نرم افزار تبدیل فرمت فایل
نرم افزار سیستم عامل
نرم افزار بهینه سازی
بخش گرافیک
گرافیک - آیکن
گرافیک - فونت
گرافیک - عکس
گرافیک - ابزار فتوشاپ
گرافیک - اسکرین سیور
گرافیک - تم ویندوز سون
گرافیک - تم ویندوز ایکس پی
بخش موبایل
موبایل - بازی جاوا
موبایل - نرم افزار جاوا
موبایل - نرم افزار آندروید
موبایل - بازی آندروید
موبایل - بازی آیفون
موبایل - نرم افزار آیفون
موبایل - بازی نوکیا
موبایل - تم نوکیا
موبایل - تم سونی اریکسون
موبایل - نرم افزار سیمبیان
موبایل - تصویر پشت زمینه
موبایل - زنگ موبایل
بخش بازی
بازی کامپیوتر
نرم افزار و ابزار بازی
بخش ایبوک
کتاب الکترونیکی
مجله الکترونیکی
بخش صوت و تصویر
دانلود مستند و فیلم
دانلود انیمیشن و آهنگ
آموزش تصویری
شما در بخش قدیم سایت می باشید و دیگر این بخش بروز نمی شود. برای یافتن برنامه های جدید به بخش جدید سایت مراجعه کنید.

آخرین مطالب بخش جدید سایت

EVEREST Ultimate Engineer Corporate Editions 5.50.2100 - نرم افزار عیب یاب سخت افزار

امتیاز: / 35
بدعالی 
نگارش یافته توسط شهرام اکبری   
d M Y ساعت H:i

سایت دانلود نرم افزار رایگان برنامه کارآمدی را معرفی می کند که در زمینه عیب یابی سخت افزاری و عیب یابی سیستم و پیشگیری از مشکل یکی از تخصصی ترین و پرکاربرد ترین بوده که با امکانات فوق العاده خود در مورد های مختلف استفاده فراوان دارد، بخصوص در بحث اورکلاک دارای جایگاه خاصی در بین کاربران می باشد.

EVEREST Ultimate Edition - PC Diagnostics

نسخه نهایی نرم افزار اورست برای عیب یابی کامپیوتر های شخصی

این نسخه از نرم افزار یک عیب یاب کامل است و دارای ابزاری می باشد که زمان نصب، بهینه سازی و عیب یابی کامپیوتر هر آنچه که فکرش را بکنید در مورد آن اطلاعات به شما خواهد داد که از سخت افزار ها گرفته و درایور های نصب شده آن ها تا میزان امنیت سیستم عامل و ثبات آن را در بر می گیرد.
این برنامه سودمند بیشتر از یک اطلاعات سیستم امکانات در اختیار شما قرار می دهد و یک ارزیابی کلی و جامع با قابلیت نظارت و گزارش در لحظه ارائه می دهد. قدرتی که این نرم افزار به کامپیوتر شما نسبت به کامپیوتر های دیگر از نظر عملکرد می دهد چشمگیر بوده و از جوش آوردن، مسائل پاور و مشکلات سخت افزاری جلوگیری می کند.
طراحی نرم افزار EVEREST Ultimate Edition ساده بوده و حتی برای مبتدی ترین کاربران نیز به طور کامل و با ویژگی های حرفه ای قابل استفاده است.

 • اطلاعات سخت افزاری
  دقیق و با جزئیات اطلاعات سخت افزار شما را با پشتیبانی بیش از 100،000 دستگاه موجود در بازار تنها با یک کلیک نمایش خواهد داد.
 • اطلاعات سیستم عامل و نرم افزار نصب شده
  به صورت پویا اطلاعاتی در مورد نرم افزار های نصب شده و سیستم عامل به شما می دهد. این اطلاعات شامل لایسنز نرم افزار، درایور ها، آنتی ویروس ها و فایل های مربوط، به روز رسانی های امنیتی و... می شود.
 • نظارت بر سخت افزار
  امکان مانیتورینگ در لحظه Real-time کمک می کند تا تمام مدت چشمانتان بر روی اطلاعاتی دقیقی از سخت افزار ها از جمله سیستم گرمایی و میزان قدرت مصرفی سیستم است که سلامتی سیستم را تمام وقت زیر نظر خواهید داشت.
 • سرعت و میزان کارایی سیستم
  مشاهده خواهید کرد که سیستم شما در چه موقعیتی است. با اطلاعاتی که در مورد کارایی پردازنده سیستم، حافظه و سخت افزار های ذخیره سازی اطلاعات بدست خواهید آورد امکان پذیر است.
 • تست پایداری سیستم
  مشاهده عملکرد سیستم زمانی که تحت فشار قرار گرفته و به راحتی نقطه ضعف آن را پیدا خواهید کرد تا بتوانید سیستم را به ثبات برسانید.

EVEREST Ultimate Engineer Corporate Editions 5.50.2100 - نرم افزار عیب یاب سخت افزار

EVEREST Corporate Edition - Network Audit

نسخه شرکتی نرم افزار اورست برای ارزیابی شبکه

تصور کنید که جامع ترین معاینه فیزیکی جهان و یک عیب یاب عظیم با صد ها صفحه اطلاعات دقیق به نیاز شما رسیدگی کند. این پزشک اطلاعاتی برای مراقبت از سلامتی و پیشگیری از مشکل طراحی شده است. که اگر به طور منظم از آن استفاده کنید، این آزمایش ها باعث طولانی تر و سالم تر زندگی کردن می شود. با توجه به سلامت، امنیت بالا نیز حس می شود و این نیاز به تحت کنترل بودن دارد.
البته چنین امتحاناتی نیاز به زمان و پول زیادی دارد. اما اگر دکتر می توانست به راحتی و جادویی در مورد شما اطلاعات دقیق میداد چه می کردید؟ آیا هر روز به آن مراجعه نمی کردید؟
نسخه شرکتی نرم افزار اورست یک عصای جادو برای مدیریت و تامین امنیت در بخش IT می باشد. با این نرم افزار مدیران فناوری اطلاعات از تمامی امکانات در یک نرم افزار بهره برده و یک نمای 360 درجه از سازمان خود به منظور تشخیص مشکلات و کاهش خطرات برنامه ریزی برای آینده خواهند داشت. به همین منظور این نسخه از نرم افزار اورست هشدار های امنیتی مهم و اطلاعات دقیق از فعالیت های بحرانی شبکه به صورت خودکار مانیتورینگ ارائه و امکان عیب یابی، تغییر مدیریت، مدیریت مجوز و مدیریت کلی IT را امکان پذیر می کند.

 • موجودی سخت افزار
  دقیق و با جزئیات اطلاعات سخت افزار ها را با پشتیبانی بیش از 100،000 دستگاه موجود در بازار تنها با یک کلیک نمایش خواهد داد.
 • اطلاعات سیستم عامل و نرم افزار نصب شده
  به صورت پویا اطلاعاتی در مورد نرم افزار های نصب شده و سیستم عامل ها به شما می دهد. این اطلاعات شامل لایسنز نرم افزار ها، درایور ها، آنتی ویروس ها و فایل های مربوط، به روز رسانی های امنیتی و... می شود که بدرد عیب یابی سیستم می خورد.
 • تغییر مدیریت
  گزارش دوره ای این امکان را به شما می دهد تا به صورت اتوماتیک روند مدیریت IT را تغییر دهید تا با تجزیه و تحلیل و کنترل تغییرات زیر ساخت های فناوری اطلاعات خود را در طول زمان شکل دهید.
 • کنترل از راه دور
  مسئول شبکه خود باشید و با قابلیت پیشرفته کنترل از راه دور امکان عیب یابی هریک از کامپیوتر های شامل نرم افزار اورست را با یک کلیک ساده انجام دهید.

دانلوددانلود رایگان نرم افزار عیب یاب سخت افزار (حجم : 20.9 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایتمنبع : دانلود رایگان

 

آگهی بازرگانی

شارژ
شارژ را 3% ارزانتر بخرید!

به اف دی ال امتیاز دهید: